Projekty kuchni

Projekty kuchni

 

Funkcjonalne projekty kuchni – Kraków

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego też powinna zostać zaprojektowana tak, aby wygodnie było w niej gotować, a także miło spędzało się czas. Pomieszczenie często musi spełniać funkcje jadalni. W związku z tym zaprojektowanie wnętrza to nie lada wyzwanie i lepiej oddać je profesjonalistom. Projekty kuchni (Kraków) wykonywane w naszym biurze zawsze są maksymalnie funkcjonalne. Wiemy, jak duże znaczenie ma miejsce do przechowywania oraz możliwość wygodnego sięgnięcia najpotrzebniejszych urządzeń czy akcesoriów do gotowania, dlatego też zawsze zwracamy na to uwagę.

Dbamy o funkcjonalność

Kuchnia to takie miejsce, gdzie dzieje się wiele rzeczy na raz. Często jednocześnie gotuje się w niej obiad, piecze ciasto i pije kawę z przyjaciółmi. Projektując wnętrza tego typu zawsze kierujemy się funkcjonalnością. Ważne jest, aby w kuchni znalazła się wystarczająco duża powierzchnia blatu kuchennego czy miejsce, gdzie na chwilę można przysiąść. Żeby można było wygodnie w niej gotować, ważne jest także prawidłowe rozmieszczenie punktów elektrycznych. W naszym biurze zawsze dbamy o to, żeby oświetlenie znalazło się przede wszystkim nad blatem oraz nad płytą grzewczą. W ten sposób podczas gotowania, użytkownik kuchni wszystko dokładnie widzi, a jego oczy się nie męczą. Przy tworzeniu projektu zwracamy uwagę także na umieszczenie w okolicach blatu odpowiedniej ilości gniazd elektrycznych. Zwłaszcza, jeśli klient deklaruje, że lubi gotować i używa w kuchni wielu sprzętów. Realizując kolejne projekty kuchni (Kraków), staramy się, aby wnętrze jak najlepiej spełniało wymagania użytkownika.

Dopasowujemy projekt do potrzeb klienta

]To bardzo ważne, aby wnętrze było idealnie dopasowane do prewencji użytkownika. Zwłaszcza, kiedy ten spędza w nim dużo czasu. Projektując kuchnie zawsze kierujemy się potrzebami klientów. W ten sposób gotowe wnętrze pozwala im w wygodny i szybki sposób przygotowywać posiłki. Przed wykonaniem zlecenia zawsze konsultujemy się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące projektu. Dla przykładu, żeby stworzyć idealne wnętrze, musimy wiedzieć jakich sprzętów używa klient, a także czy woli pracować przy świetle dziennym czy sztucznym. Bardzo istotny jest także wzrost domowników, ponieważ do niego musimy dopasować wysokość blatu oraz szafek górnych (oczywiście jeśli klient się na takie zdecyduje).

Podążamy za trendami

Tworząc projekty kuchni (Kraków), staramy się łączyć gust klienta z obowiązującymi trendami. Podczas konsultacji pytamy o to, jaki styl panuje w pozostałych wnętrzach domu, a także jaki najbardziej mu się podoba. Jeśli klient jest niezdecydowany, pokazujemy mu dotychczasowe projekty, dzięki czemu łatwiej mu wyobrazić sobie wnętrze i podjąć decyzję co chciałby do niego wnieść. Aby kuchnia jak najdłużej cieszyła swoim nowoczesnym wyglądem, zawsze przedstawiamy zleceniodawcom najnowsze rozwiązania. Oczywiście, jeśli klient marzy o kuchni w stylu retro, zapominamy o trendach i tworzymy wnętrze zgodne z jego oczekiwaniami.