O nas

O nas

O Nas

Biuro projektowe Kraków - Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, elewacji

biuro-projektowe-krakow-projektowanie-wnetrz-mieszkan-domow-elewacjiNasze biuro projektowe istnieje od 2006 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy i zaaranżowaliśmy setki apartamentów, wnętrz mieszkalnych i usługowych. Doświadczenie zdobyliśmy w renomowanych studiach projektowania wnętrz oraz we współpracy z biurami architektonicznymi, specjalistami w zakresie budownictwa i wykonawstwa. W naszych projektach nie ograniczamy się do jednego stylu. Wykonujemy projekty zarówno klasyczne jak i nowoczesne, z zachowaniem panujących trendów, które nieustannie śledzimy uczestnicząc w targach architektury wnętrz na całym świecie.

Najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje, dlatego duży nacisk kładziemy na dopasowanie do Państwa indywidualnych oczekiwań. Prowadzimy doradztwo projektowe na terenie Krakowa, Warszawy oraz w Polsce południowej i centralnej. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny!

Kim jesteśmy?

projektowanie-wnetrz-mieszkan-krakow-biuro-projektoweBiuro projektowe VISION STUDIO tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych projektantów, dla których projektowanie wnętrz jest pasją i zamiłowaniem.

VISION STUDIO współpracuje z klientami, aby stworzyć estetyczne pomieszczenia i przestrzenie. Nasi klienci to zarówno właściciele domów i mieszkań, jak i duże korporacje, a zaprojektowane przez nas przestrzenie są równie zróżnicowane, począwszy od prostych wnętrz domowych i zewnętrznych, po lobby hotelowe i luksusowe rezydencje.

Niezależnie od projektu, który realizujemy, każdy z naszych projektantów wnętrz pracuje nad stworzeniem przestrzeni, która jest atrakcyjna, funkcjonalna i bezpieczna, spełniając jednocześnie specyficzne potrzeby klienta. W ramach naszych usług oferujemy doradztwo projektowe, które pomoże w urzeczywistnieniu waszych marzeń.

Projektowanie wnętrz – czy warto?

projektowanie-wnetrz-domow-krakow-biuro-projektoweDla nawet najbardziej kreatywnych umysłów , zatrudnienie projektanta wnętrz może pomóc w urzeczywistnieniu ich wymarzonego projektu. Projektanci są w stanie zrobić wszystko, od planowania przestrzeni i układów mebli po nowe projekty szafek i wybór tkanin. I chociaż proces zatrudniania projektanta może być zniechęcający lub nawet trochę onieśmielający dla tych, którzy nigdy wcześniej z nim nie pracowali korzyści są tego warte.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

wizualizacje-3d-krakow-biuro-projektowe

  • Zaoszczędzisz pieniądze - może to wyglądać jak oksymoron, ponieważ będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę za projektowanie wnętrz, doradztwo projektowe, wizualizacje 3D Kraków czy inne usługi, na które się zdecydujesz, ale prawda jest taka, że ​​zatrudnienie projektanta może pomóc ci uniknąć kosztownych błędów i pomóc w podejmowaniu decyzji projektowych, które zwiększą wartość twojego domu. Ponadto fachowa wiedza naszych projektantów oznacza, że już ​​za pierwszym razem zaprojektujesz swoją przestrzeń prawidłowo. Żadnych zwrotów, ponieważ meble nie pasują, żadnych dodatkowych zakupów farb, ponieważ ostatecznie zdecydowałeś, że to niewłaściwy kolor i żadnego nagłego uświadomienia sobie, że meble, które wybrałeś, nie pasują do siebie. 
  • Zaoszczędzisz czas - pomysł odświeżenia wnętrza zawsze wiąże się z dobrymi intencjami, ale nic się nie dzieje, ponieważ zawsze jest zepchnięty na sam dół listy rzeczy do zrobienia. Czy to brzmi znajomo? Jeśli tak, to oferowane przez nas projektowanie wnętrz może być odpowiedzią na spełnienie Twoich marzeń. Jeśli nie ma czasu w ciągu dnia, aby nawet wymyślić dokładnie, co chciałbyś zrobić w zakresie modernizacji swojej przestrzeni, nie mówiąc już o rozpoczęciu planowania i zakupów, warto pomyśleć o delegowaniu tego zadania. Nie martw się! Delegowanie nie oznacza utraty kontroli i projektowanie wnętrz mieszkań czy projektowanie wnętrz domów przebiegnie na każdym etapie zgodnie z zaakceptowanym przez Ciebie planem. Będziesz współpracować ze swoim projektantem, ale to on wykona wszystkie zadania.
  • Masz pełen komfort psychiczny i zero stresu – projektowanie wnętrz może być stresujące, nie da się temu zaprzeczyć. Decydowanie o stylu, dobieranie kolorów, planowanie układu, a następnie pozyskiwanie wszystkich elementów do realizacji może być przysporzyć ogromnego bólu głowy. Korzystając z usług VISION STUDIO i wybierając na przykład doradztwo projektowe, możesz zdjąć ten wielki ciężar ze swoich ramion i przekazać go naszym zdolnym rękom. 
  • Zyskasz sprytne i niepowtarzalne pomysły – projektowanie wnętrz dla nas to codzienność, dlatego w zanadrzu mamy mnóstwo sztuczek, co oznacza, że oferujemy naszym klientom wyjątkowe i trafne sugestie. Chcesz mieć element ścienny, ale nie masz ochoty na galerię ścienną? Masz trudną, nieustawną przestrzeń, która sprawia, że ​​planowanie układu to absolutny koszmar? Z pewnością nasz projektant będzie miał kilka, które nie tylko rozwiążą problem, ale także będą wyglądać fantastycznie, a jednocześnie będą niezwykle funkcjonalne.
  • Zyskasz efekt WOW - projektanci wnętrz są szkoleni, aby myśleć kreatywnie i przestrzennie oraz uczą się widzieć ogólny obraz przestrzeni wewnętrznej, którego klienci często nie dostrzegają. Myślenie nieszablonowe, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, jest tym, co projektanci robią regularnie. Projektanci nie tylko mają dobre wyczucie gustu, ale także zwracają uwagę na szczegóły, od właściwego oświetlenia i rozmieszczenia mebli po wybór tkanin, paletę kolorów i opcje wyposażenia. Profesjonalny projektant wnętrz stworzy elementy na zamówienie, aby upewnić się, że wszystko pasuje idealnie i jest naprawdę wyjątkowe dla Twojego domu. Po zakończeniu naszych prac Twoja przestań nie tylko będzie wyglądała pięknie i spójnie, ale będzie też dobrze przemyślana i wysoce funkcjonalna.
  • Zwiększy się wartość Twojego domu - cała wiedza i doświadczenie naszych pracowników nie tylko dodają estetyki, ale także podnoszą wartość Twojej nieruchomości. Wszystkie ich piękne pomysły są również niezwykle inteligentne, praktyczne i maksymalnie wykorzystują przestrzeń, którą masz. Oznacza to, że zatrudnienie projektanta wnętrz nieuchronnie zwiększy wartość Twojej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostosowanie układu, pomoc w całkowitej renowacji, czy modernizację przestarzałego wnętrza. 

Działamy w kilku prostych krokach:

KROK 1 - Rozmawiajmy

Zaczynamy współpracę - biuro projektowe zada kilka pytań, a Ty opowiesz nam o swoim projekcie, swoim stylu i jak chciałbyś, aby Twoja przestrzeń się zmieniła. Możesz przesłać zdjęcia, linki lub dokumentację, abyśmy mogli je przejrzeć. Konsultacja daje Ci możliwość szczegółowego wyrażenia swoich potrzeb, abyśmy mogli zrozumieć kluczowe wyniki, które chcesz osiągnąć.
Następnie, na podstawie Twoich informacji, przedstawiamy wstępną ofertę i jeśli zostanie ona przez Ciebie zaakceptowana zawieramy umowę.

KROK 2 – Tworzymy układ funkcjonalny

Tworzymy układy funkcjonalne, czyli rzuty płaskie. Zaznaczamy wszystkie zmiany i rozmieszczenia mebli. Wspólnie ustalamy jest jak będzie funkcjonowało wnętrze. Układy w zależności od specyfiki projektu są przygotowywana na podstawie dostarczonych rzutów lub pomiarów dokonanych przez nasze biuro (inwentaryzacja). Dodatkowo ustalamy szczegóły i rozwiązania architektoniczne, jakie mają się znajdować w projekcie.

KROK 3 – Tworzymy wizualizacje 3D

doradztwo-projektowe-krakow-biuro-projektoweTo ostatni etap pracy koncepcyjnej. Nasze wizualizacje 3D Kraków, które przeniosą Cię do Twojego przyszłego wnętrza. To ostatni moment na naniesienie zmian.

KROK 4 – Tworzymy projekt wykonawczy

Rysujemy wszystkie projektowane elementy, niezbędne do stworzenia projektu przez ekipy remontowo budowlane.

KROK 5 – Sporządzamy listę materiałów

Przygotowujemy dla Państwa szczegółową listę potrzebnych materiałów.

KROK 6 – Nadzorujemy prace wykonawcze

Wyżej wymienione kroki projektowania wnętrz możemy na Państwa życzenie rozszerzyć do sprawowania osobistego nadzoru nad wykonywanymi pracami wykonawczymi. Dopilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały zgodnie z ustalonym przez nas planem.

Zobacz nasze projekty