Projekt wnętrza domu w Krakowie  Bieżanów 01

Projekt wnętrza domu w Krakowie Bieżanów 01

Projekt wnętrza domu obejmował wiatrołap oraz część dzienną. Strefa dzienna powstała poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącego starego budynku. Dzięki tym zabiegom powstała niezwykle ciekawa przestrzeń, która dała podstawę do całego projektu wnętrza. Duża wysokość pomieszczeń oraz ażurowe metalowe schody nadały loftowy charakter. Dopełnieniem tego jest ściana z cegły oraz wysoka i bardzo pojemna biblioteczka. Pomiędzy nimi stoi duży stół jadalniany z charakterystycznymi wiszącymi lampami w formie czarnych matowych cylindrów, podwieszonych wysoko na linkach. Oświetlenie wnętrza poprzez różne rodzaje lamp, dodatkowo strefowane, pozwalają uzyskać odmienne oświetlenie w zależności od potrzeb mieszkańców, W dobudowanej części budynku znajduje się strefa wypoczynkowa oraz kuchnia. W wnętrzu dominują biele, szarości, kolor czarny oraz drewno, które ociepla neutralne kolory. Dominantą jest duża ściana z cegły przy schodach o industrialnym surowym charakterze. Poprzez połączenie ciekawej architektury oraz projektu wnętrza powstała niepowtarzalna przestrzeń, która bez wątpienia wyróżnia się na tle innych. Nowoczesność wnętrza podkreślają dodatkowo duże ręcznie malowane obrazy i plakaty autorstwa artystki z krakowskiego Studio Plama.

 

Indywidualne projekty salonów - Kraków

Salon to pomieszczenie w którym w ciągu dnia spędza się wiele wolnego czasu. Żeby wnętrze było funkcjonalne warto wydzielić w nim poszczególne strefy. Nie jest to łatwe, dlatego też w kwestii projektu najlepiej zaufać specjalistom. W naszym biurze niejednokrotnie wykonywaliśmy już projekty salonów. Kraków to siedziba naszej firmy, ale zlecenia wykonujemy także poza miastem. Od wielu lat działamy w całej Polsce południowej i centralnej.

Stworzymy miejsce dla każdego

Salon powinien być zaprojektowany tak, aby każdy domownik miał w nim swój własny kąt. Tak naprawdę jedno pomieszczenie, często musi spełniać wiele funkcji. W niewielkich mieszkaniach salon jest miejscem, gdzie nie tylko się odpoczywa, ale także jada wspólne posiłki, gra w planszówki czy czyta książki. W naszym biurze mamy mnóstwo sposobów na to, aby nawet w niewielkim wnętrzu wydzielić zarówno strefę relaksu, posiłków, jak i zabawy. W przypadku, kiedy klient nie wie, jak zaaranżować swój salon, przedstawiamy mu możliwe rozwiązania pokazując nasze wcześniejsze projekty. W ten sposób jest on w stanie łatwiej wyobrazić sobie wnętrze i podjąć decyzję co do tego, jakie elementy mu się podobają, a jakie nie. Zawsze staramy się tworzyć projekt idealnie dopasowany do preferencji klienta, dlatego też przed rozpoczęciem właściwej pracy, przeprowadzamy konsultacje. Podczas rozmowy poznajemy oczekiwania zleceniobiorcy, a także ustalamy najważniejsze kwestie związane ze współpracą.

Projektujemy nie tylko wnętrza

Często zdarza nam się projektować całe mieszkania czy domy. Wtedy mamy możliwość popracować nie tylko nad ich wyglądem, ale przede wszystkim nad układem funkcjonalnym. Kompleksowy projekt obejmuje ustawienie ścian i sufitów podwieszanych (jeśli klient ma życzenie, aby takie pojawiły się we wnętrzu), a także rozmieszczenie oświetlenia. Podczas projektowania salonu, dokładnie rozrysowujemy wszystkie elementy aranżacji, wraz z układem glazury czy też parkietu. Oczywiście, uwzględniamy także kolorystykę. Wiemy, jak rozmieścić we wnętrzu meble, żeby pozwalały swobodnie się poruszać, a jednocześnie zapewniały dużo miejsca do przechowywania. To jednak nie wszystko. Jeśli klientowi zależy na oryginalnym salonie, jesteśmy w stanie zaprojektować nie tylko sam układ pomieszczenia, ale także meble i inne elementy wyposażenia wnętrza. Zawsze pamiętamy o tym, że chociaż ma on wiele funkcji, musi być spójny i wyjątkowy.

Mamy doświadczenie i poczucie estetyki

Nasze biuro działa od 2006 roku, ale doświadczenie zaczęliśmy zdobywać znacznie wcześniej. Od wielu lat współpracujemy z biurami architektonicznymi i firmami zajmującymi się wykonawstwem. Praktyki uczyliśmy się od najlepszych, w renomowanych studiach projektowania wnętrz, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oprócz wieloletniego doświadczenia mamy coś jeszcze, a dokładniej wyczucie estetyczne. Dzięki temu nasze projekty salonów (Kraków) łączą w sobie funkcjonalność i niepowtarzalny design.