Zewnętrza

Zewnętrza

 

Projekty elewacji budynków – Kraków

Wygląd zewnętrzny budynków ma takie samo znaczenie jak wygląd wewnętrzny. W związku z tym przygotowanie projektu elewacji warto zlecić profesjonalnej firmie. W naszym biurze dokładamy wszelkich starań, aby ostateczny wygląd nieruchomości i elementów małej architektury idealnie komponował się z otoczeniem, ale jednocześnie wyróżniał się na tle innych. Na naszym koncie znajdują się projekty elewacji budynków (Kraków) mieszkaniowych, a także usługowych.

Dbamy o każdy szczegół

Po przeprowadzeniu konsultacji z klientem i ustaleniu, jakie elementy oraz rozwiązania architektoniczne mają znaleźć się w projekcie, przystępujemy do działania. W naszym biurze pracujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Co istotne, przykładamy wagę nawet do detali. Dzięki wieloletniej praktyce, zawsze realizujemy zlecenie na czas. Wiemy jak istotne znaczenie ma zmiana koloru czy wykorzystanie innego materiału, dlatego też każdy projekt szczegółowo opisujemy, aby ostateczna realizacja jak najlepiej go odzwierciedlała. W ramach oferty ZEWNĘTRZA dajemy możliwość zaprojektowania nie tylko elewacji budynków mieszkalnych czy usługowych, ale także elementów małej architektury. Z przyjemnością wykonujemy także projekty ogrodzeń i układu posadzek na podjeździe czy wokół budynku.

Wykorzystujemy różne materiały

Wykonywanie prostych elewacji już dawno odeszło w niepamięć. Obecne trendy pozwalają na wykorzystywanie w budownictwie kamieni, drewna czy metalowych paneli. Jeśli tylko klient nam na to pozwala, w projektach staramy się zestawiać ze sobą różne materiały. To pozwala uzyskać nowoczesny i niepowtarzalny design. Nawet niewielki element dekoracyjny może całkowicie zmienić wygląd budynku i sprawić, że ten będzie wyróżniał się na tle sąsiedztwa. Przy ograniczonym budżecie, zamiast materiałów, stosujemy różne kolory farb. W ten sposób przy niskim nakładzie finansowym, elewacja również wygląda oryginalnie. Inspiracje na wyjątkowe wykończenie zewnętrz czerpiemy podczas licznych podróży oraz targów architektury.

Gotowy projekt możemy zwizualizować

Kiedy wszystkie rozwiązania i pomysły zostaną zamieszczone w projekcie, możemy przedstawić go klientowi w formie zdjęć. Poszerzenie oferty projektowania zewnętrz o wizualizacje pozwala określić jak ostatecznie sprawdzi się wybrana kolorystyka elewacji oraz czy pasują do niej pozostałe elementy takie jak dach czy balustrady. Aby klient był w stanie jak najlepiej wyobrazić sobie efekt końcowy realizacji projektu, uwzględniamy w niej otaczającą roślinność oraz istniejące elementy małej architektury. Do wizualizacji zewnętrz zachęcamy tych inwestorów, którzy chcieliby porównać różne rozwiązania projektowe lub tych, którzy chcą przygotować materiały reklamowe w formie 3D. Zarówno kiedy przygotowujemy projekty elewacji budynków (Kraków), jak i kiedy tworzymy wizualizacje dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu nasi klienci w porę są w stanie określić, czy zewnętrze spełnia ich oczekiwania.