Stoiska

Stoiska

 

Niepowtarzalne projekty stoisk – Kraków i okolice

Projektowanie stoisk targowych i wystawienniczych to nasza specjalność. Lata doświadczenia sprawiły, że wiemy, jak z niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce odpowiednie do wystawienia produktów czy reklamowania usług. Realizując projekty stoisk (Kraków i okolice), zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci są zapracowani i często nie mają czasu na spotkania w naszym biurze. W związku z tym chętnie współpracujemy z nimi zdalnie – mailowo lub telefonicznie.

Słuchamy potrzeb klienta

Obowiązujące trendy to jedno, a potrzeby klienta to drugie i my to rozumiemy. Wielu zleceniodawców oczekuje, aby jego stoisko wyróżniało się na tle tych katalogowych. Naszym zadaniem jest opracowanie takiego projektu, aby wpasował się w obowiązujące trendy, ale jednocześnie był oryginalny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy łączyć ze sobą rożne style. To pozwala we wnętrzach osiągać niebywałe efekty, a co za tym idzie, zadowolenie klientów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dlatego też potrafimy idealnie dopasować projektowaną przestrzeń do gustu, a także możliwości finansowych. Przed wykonaniem każdego zlecenia ustalamy oczekiwania klienta oraz określamy jakie funkcje ma spełniać stoisko. Oczywiście dokładnie planujemy również zakres realizacji usług, co z kolei pozwala oszacować ich koszty. Nasi klienci mają możliwość zamówienia projektu częściowego, koncepcyjnego lub kompleksowego.

Dokładnie rozrysowujemy każdy element

Wiemy jak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie wnętrza. Zwłaszcza jeśli jest niewielkie, a jednocześnie ma być funkcjonalne. Wykonywane przez nas projekty stoisk (Kraków) zawsze uwzględniają wszystkie elementy, które muszą znaleźć się na danej powierzchni. Oczywiście rozrysowujemy je co do milimetra, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że wykonawcy będą w stanie idealnie go zrealizować. Nasze prace obejmują precyzyjne rozrysowanie układu podłóg i ścian, wraz z elementami wykończeniowymi, oświetlenia, a także mebli. Podczas realizacji każdego projektu pamiętamy o tym, aby stoisko było spójne, ale jednocześnie zwracało na siebie uwagę. Ogromne znaczenie mają odpowiednio dobrane kolory oraz dodatki, co można zauważyć na dotychczasowych realizacjach.

Uczestniczymy w wyborze materiałów

Aby ostateczny projekt w pełni spełniał oczekiwania klientów, często w trakcie jego realizacji konsultujemy z nimi nasze pomysły. W razie potrzeby, omawiamy różne rozwiązania, co pomaga w doborze tego odpowiedniego. Kiedy wykonujemy projekt kompleksowy, spotykamy się z klientami w punktach sprzedaży, aby ci mogli uczestniczyć w wyborze materiałów wykończeniowych. To sprawia, że gotowe stoisko jest nie tylko funkcjonalne, ale także odpowiada preferencjom zleceniodawcy. Oczywiście w razie potrzeby sami dobieramy elementy wykończenia i kolorystykę tak, aby pasowały do charakteru wnętrza. Tutaj ważne jest nie tylko doświadczenie czy znajomość branży, ale i zmysł estetyczny. Nasze biuro łączy to wszystko.