Projekt wnętrza restauracji - Kalwaria Zebrzydowska 01

Projekt wnętrza restauracji - Kalwaria Zebrzydowska 01

Projekt wnętrza restauracyjnej w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej.

  • Wszystkie
  • Użyteczność publiczna

 

Kompleksowe projektowanie wnętrz usługowych – Kraków i okolice

Nasze biuro powstało po to, aby w oparciu o współpracę z klientem, tworzyć oryginalne wnętrza. W ten sposób stworzyliśmy już mnóstwo wyjątkowych projektów. Wiemy jak ważne jest, aby w każdym miejscu panował niepowtarzalny klimat, dlatego też w naszej ofercie znalazło się także projektowanie wnętrz usługowych. Kraków to miejsce, gdzie wykonujemy najwięcej zleceń, ale chętnie podejmujemy się prac także w Warszawie i innych miastach leżących w Polsce południowej oraz centralnej.

Projekt dopasowujemy do potrzeb klienta

Od lat cenimy sobie współpracę. To właśnie dzięki niej każdy nasz projekt jest idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Przed realizacją każdego zlecenia zawsze ustalamy oczekiwania zleceniodawcy oraz określamy jakie funkcje ma spełniać pomieszczenie. Oczywiście planujemy również zakres realizacji usług – możemy przygotować jedynie projekt częściowy, a także koncepcyjny i kompleksowy. Jeśli istnieje taka potrzeba, wszystkie szczegóły omawiamy telefonicznie lub mailowo, co pozwala zaoszczędzić klientom czas, który musieliby poświęcić na dojazd do naszego biura. Po wstępnych rozmowach, przedstawiamy koszt wykonania projektu, a kiedy wszystko jest już jasne, podpisujemy umowę i przystępujemy do działania. Jeśli klient ma takie życzenie, po wykonaniu kompleksowego projektu możemy również nadzorować jego realizację. W ten sposób wizja projektowa na pewno zostanie idealnie odzwierciedlona w rzeczywistości. Ponieważ potrzeby klienta są dla nas najważniejsze, nadzór nad każdym projektem wyceniany jest indywidualnie.

Pracujemy w oparciu o doświadczenie

Już od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem wizualizacji wnętrz. Nasze doświadczenie obejmuje m.in. projektowanie wnętrz usługowych. Kraków to miasto, w którym wszystko się zaczęło. To właśnie tam, w 2006 roku, powstało nasze studio. Lata doświadczenia pozwoliły nam poszerzyć horyzonty i obecnie z naszych usług korzystają klienci niemalże z całej Polski. Zleceniodawcy cenią nas za duże zaangażowanie i profesjonalizm. Zawsze dbamy o to, aby wnętrze było funkcjonalne i miało w sobie to coś. Często okazuje się, że to przewyższa oczekiwania klienta, a jego zadowolenie sięga zenitu.

Dbamy jednocześnie o design i bezpieczeństwo

Niepowtarzalny wygląd wnętrza jest niezwykle istotny kiedy to ma zapadać w pamięć, dlatego też starannie dobieramy kolorystykę oraz elementy dekoracyjne, jakie mają się w nim znaleźć. Podczas realizacji zleceń takich jak projektowanie wnętrz usługowych pamiętamy jednak nie tylko o designie, ale i bezpieczeństwie. W ramach usługi wykonujemy pełną dokumentację projektową wraz z opiniami branżowymi. Dotyczą one m.in. instalacji sanitarnej, przeciwpożarowej oraz zgodności z zasadami BHP. Co więcej, przygotowujemy kompleksową dokumentację projektową dla wykonawców instalacji elektrycznej i wod-kan, aby każdy element na pewno znalazł się w wyznaczonym, bezpiecznym miejscu.