Pokoje i Gabinety

Pokoje i Gabinety

 

Idealne miejsce do pracy - projekty gabinetów Kraków i okolice

W sieci można znaleźć gotowe projekty gabinetów. Kraków czy Warszawa to miasta, gdzie działa wiele firm. Dlatego też twoje biuro powinno się wyróżniać. Zamiast wzorować się na gotowych projektach, postaw na coś oryginalnego. Nasze studio pomoże ci stworzyć wyjątkowe wnętrze, a do tego dopasuje projekt do twoich możliwości finansowych.

Łączymy elegancję z funkcjonalnością

Bez względu na to czy gabinet mieści się w niewielkim mieszkaniu czy w ogromnym biurowcu, wnętrze musi być funkcjonalne. Oprócz biurka muszą znaleźć się w nim meble, które ułatwią przechowywanie. W biurze musi być sporo wolnej przestrzeni, aby można było swobodnie w nim przyjmować gości. W związku z tym, to jakie staną w nim meble jest nie bez znaczenia. Ponieważ niejednokrotnie wykonywaliśmy projekty gabinetów (Kraków), wiemy jak dopasować do siebie poszczególne elementy w biurze, aby to, nawet przy niewielkich rozmiarach, było przestronne. Wygląd mebli zawsze dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów, a następnie dbamy o to, aby zostały one ergonomicznie rozłożone, by całość prezentowała się jak najlepiej.

Odpowiadamy na wszystkie potrzeby klienta

Każdy oczekuje innych warunków od miejsca pracy. Aby projektowane przez nas wnętrze spełniało oczekiwania naszych klientów, podczas konsultacji bacznie ich słuchamy, a później pomysły przenosimy na projekt. Nigdy nie narzucamy zleceniodawcom naszych wizji, a jedynie proponujemy różne rozwiązania. Przed ostatecznym rozrysowaniem wszystkich elementów gabinetu czy biura, klient musi zaakceptować projekt koncepcyjny. Oczywiście jest to poprzedzone wizualizacją. Jeśli klient ma takie życzenie, doradzimy mu w każdej kwestii, od kolorystyki wnętrza, aż po dekoracje. W przypadku realizacji projektu kompleksowego, zachęcamy inwestorów do wspólnego zapoznania się z ofertą sklepów wnętrzarskich. W ten sposób mogą oni czynnie uczestniczyć w wyborze materiałów wykończeniowych i mieć jeszcze większy wpływ na to jak ostatecznie będzie prezentował się gabinet.

Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie

Każdy z naszych pracowników dokłada wszelkich starań, aby powierzone nam biura i gabinety zyskały na funkcjonalności i designie. Ponieważ działamy już od kilku lat, wiemy jak zaprojektować i urządzić wnętrza, żeby jednocześnie były przestronne, wygodne i praktyczne. Do tej pory wykonaliśmy już projekty sal konferencyjnych, biur, wnętrz reprezentacyjnych, a także projekty gabinetów. Kraków to miasto, w którym posiadamy biuro, dlatego też tam realizujemy najwięcej zleceń. Niemniej jednak chętnie podejmujemy się prac także w Warszawie i innych miejscowościach leżących w Polsce południowej oraz centralnej. Oczywiście oprócz projektów sal konferencyjnych i biur realizowaliśmy także projekty gabinetów (Kraków) medycznych, stomatologicznych czy kosmetycznych. Jeśli głowisz się nad tym jak zaaranżować swoje miejsce pracy, oddaj je w ręce naszych specjalistów. W ten sposób na pewno zyskasz w swojej przestrzeni niepowtarzalne wnętrze.