Łazienka

Łazienka

 

Mistrzowskie projekty łazienek – Kraków i nie tylko

Łazienka to często niewielkie pomieszczenie, dlatego też tak ważne jest aby odpowiednio ją zaprojektować. Nieprawidłowe rozmieszczenie ceramiki i armatury łazienkowej sprawia, że wnętrze jest nieustawne. W naszym biurze niejednokrotnie tworzyliśmy już najróżniejsze projekty łazienek. Kraków to miasto, w którym powstało wiele mieszkań o małym metrażu, dlatego też mamy doświadczenie w aranżacji niewielkich wnętrz. Z nasza pomocą każde pomieszczenie może stać się funkcjonalne i przestronne.

Zawsze słuchamy naszych klientów

Wielu dotychczasowych klientów ceni nas za styl pracy. Jesteśmy elastyczni i potrafimy odnieść się do każdego pomysłu. Potrafimy słuchać, a to pozwala spełniać nam oczekiwania klientów. Umiejętnie łączymy ze sobą różne style, dzięki czemu projektowane przez nas wnętrze zawsze wygląda oryginalnie. Zanim wyjdziemy z inicjatywą, pytamy klienta czy ma jakieś konkretne oczekiwania. Zdarza się, że zleceniodawcy mają swój pomysł na to, jak ma wyglądać łazienka, a my mamy tylko go dopracować i przelać na projekt. Bywa także, że klient oddaje nam całe wnętrze i cierpliwie czeka na efekty końcowe. Bez względu na to, jak duży wpływ na efekt końcowy chce mieć inwestor, my dokładamy wszelkich starań, aby projekt odpowiadał jego preferencjom. Często wymaga to od nas wielu godzin pracy, ale zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta są tego warte.

Łączymy potrzeby klienta z obowiązującymi trendami

Aby być na czasie, regularnie śledzimy obowiązujące trendy wnętrzarskie. Nasi projektanci biorą udział w targach architektury wnętrz na całym świecie, dlatego też wiemy jak urządzić wnętrze, aby było nowoczesne. Niemniej jednak to klient decyduje, czy chce, aby jego łazienka była wykończona w zgodnie z obowiązującymi trendami, czy może jednak preferuje bardziej klasyczne rozwiązania. Na życzenie możemy stworzyć projekt wnętrza w każdym stylu – od loftowego, aż po glamour. Co najważniejsze, potrafimy te style także swobodnie łączyć. Nasi projektanci mają nie tylko doświadczenie, ale i zmysł estetyczny, więc styl eklektyczny nie jest dla nich wyzwaniem. Realizowane przez nas projekty łazienek (Kraków), bez względu na koncepcję klienta, zawsze tworzą idealną całość, a wnętrza mają w sobie to coś.

Mały metraż? Dla nas to nic strasznego

Jak już wspomnieliśmy, mamy za sobą liczne projekty łazienek. Kraków to oczywiście nie jedyne miasto, w którym realizujemy zlecenia. Od wielu lat działamy także w Warszawie i w innych miejscowościach leżących w Polsce południowej lub centralnej. Nasza wiedza i doświadczenia sprawiają, że świetnie radzimy sobie nawet z pomieszczeniami o małym metrażu. Posiadasz łazienkę o powierzchni 5 m², a może nawet mniejszą? Z nasza pomocą nawet niewielkie wnętrze może stać się funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Spokojnie, nie zabraknie w nim niczego, a do tego będzie świetnie się prezentowało. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy zaprojektować także meble, co pozwoli idealnie wykorzystać przestrzeń, a do tego nada wnętrzu oryginalnego charakteru.